Tworzenie systemów dedykowanych

Jeśli chcesz usprawnić działanie swojej firmy, stworzymy apliakację specjalnie dla Ciebie.

Na sukces firmy składa się wiele czynników. Jednym z nich są systemy informatyczne i aplikacje wspomagające komunikację w biznesie, automatyzujące procesy biznesowe oraz ułatwiające zarządzanie przedsiębiorstwem.

Dedykowana aplikacja internetowa to zaawansowany system informatyczny, wykorzystujący platformę internetową. Powstaje z myślą o konkretnym zastosowaniu i rozwiązaniu określonych problemów. Pełni specjalistyczne funkcje, które wpływają na generowanie korzyści biznesowych dla Klienta.

Dlaczego aplikacje dedykowane?

Tylko projektując rozwiązania od podstaw jesteśmy w stanie uwzględnić 100% wszystkich, uzasadnionych biznesowo celów oraz potrzeb Twojej organizacji. Najważniejsze atuty tego typu rozwiązań:

– elastyczne i w pełni funkcjonalne oprogramowanie, skrojone na miarę potrzeb i z góry określonych celów
– możliwość rozbudowania, skalowania i integrowania aplikacji z innymi rozwiązaniami
– optymalne narzędzie do automatyzacji procesów biznesowych
– zmniejszenie obciążenia infrastruktury informatycznej firmy

Aplikacje szyte na miarę

– Analiza potrzeb to kluczowy etap przy tego typu projektach. Należyte rozpoznanie potrzeb i oczekiwań Klienta. Dogłębne poznanie procesów występujących w przedsiębiorstwie, określenie potrzebnych funkcjonalności – wszystko to decyduje o jakości i sukcesie całego projektu.

– Projekt funkcjonalny systemu. Dokument powstaje na bazie naszego doświadczenia, zebranych podczas analizy informacji oraz bieżących ustaleń z Klientem. Taki szczegółowy opis realizowanego rozwiązania pozwala na płynne przejście do fazy realizacji.

– Wdrożenie, testy, uruchomienie. Na bazie dokumentacji realizowany jest projekt w wersji końcowej. Powstaje w środowisku wirtualnym, które umożliwia bieżące śledzenie prac przez Klienta. Po zakończeniu części wdrożeniowej następują testy systemu. Kolejnym krokiem jest uruchomienie i udostępnienie użytkownikom końcowym.

SKONTAKTUJMY SIĘ

Opowiedz nam o planach swojego projektu i zrealizujmy go razem.